מאמרים

סרט תדמית לחברה 

 

בנוי לתדמיות סרטי תדמית הפכו לחלק בלתי נפרד מאתרי הבית של רוב החברות במשק. קצת פרטים וטיפ: מומלץ שלא יימשך יותר מחמש דקות. 

 

סרט תדמית הפך לאחד המרכיבים החיוניים בכל אתר אינטרנט שמטרתו להציג מידע על חברה כלשהי. הסרט מספר את הסיפור של החברה בדרך מהנה ומעניינת. אחת הסיבות שהפקת וידאו יכולה להיות יעילה אפילו עבור חברה קטנה היא שהוא מספק הזדמנות לפרט את היתרונות של המוצרים מבלי לקשור אותם למהלך שיווקי מובהק ומוגבל בזמן. זאת, בעוד שפרסום בטלוויזיה או ברדיו מעניק חשיפה של 30 או 60 שניות ונתפש באופן חד משמעי כמהלך שיווקי. למרות שברוב המקרים אין הגבלת זמן במסגרת סרטוני התדמית, עדיין מומלץ לערוך אותם לפחות מחמש דקות, על מנת שיהיו אפקטיביים. אחד היתרונות המשמעותיים של סרט תדמית לחברה נובע מהעובדה שקל ופשוט יותר לצפות בסרטוני וידאו באינטרנט מאשר לקרוא פרסום מודפס. צפייה בסרטון תדמית מאפשרת לצופה להישאר רגוע ונינוח והיא גם מהנה יותר מקריאה, חשובה ככל שתהיה. רבים מעדיפים לצפות בסרטונים משום שפעולה זו אינה דורשת מאמץ, להבדיל מקריאה שנחשבת לעבודה של ממש.

 

לצד הטקסטים והתמונות, הסרטונים מספקים אפשרות קלה, נוחה, יעילה ומהנה להציג את פעילות החברה, שירותיה, מוצריה ואנשיה. לכן אפשר למצוא לא מעט חברות מובילות במשק שבאתרי הבית שלהן ישנם סרטוני וידאו רבים, בין אם כאלה שהופקו באופן מקצועי ובין אם כאלה שצולמו בטלפונים חכמים של מי מהעובדים. כך כל מי שקשור בחברה, מוצריה ושירותיה יכול לקחת חלק בהפקת סרטון תדמית קצר שיועלו לאתר שלה: מנהל קשרי לקוחות שצילם לקוח בשעה שנתן ביקורת חיובית; אחד העובדים שסיפורו האישי נקשר בפעילות החברה ויתרונותיה וכולי.

למאמר בנושא סרטוני תדמית לעסקים קטנים לחצו כאן >>>

אלונאל הפקות | Alonel Production​

054-4715457​