מאמרים

סרטוני תדמית לעסקים קטנים |סרט תדמית לעסקים קטנים 

 

תדמית עסקית
אילו יתרונות יכולים להפיק בתי עסק קטנים מהפקת סרט תדמית?  

 

אחד היתרונות המרכזיים שבהפקת סרט תדמית לעסקים בכלל ולעסק קטן בפרט הוא השילוב של מגע אנושי בתהליך השיווקי. אחד ממרכיבי המפתח של כל סרט תדמית לעסק הוא הסיפור האנושי. מרכיב זה מציג בפני הלקוח את הפן האנושי של בית העסק ומושך אותו לחיבור ברמה אישית יותר. בנוסף, הסרט מזכיר ללקוחות שאת העסק מנהלים אנשים, החולקים ערכים וחזון משותפים. 

 

 יתרון משמעותי נוסף של הפקת סרט תדמית לעסק קטן הוא העובדה שמדובר בדרך מהנה להציג את העסק. גם אם לא מדובר במהלך שיווק אגרסיבי או בהפקה הוליוודית מהוקצעת, הוכח כי סרטוני תדמית המופיעים באתר אינטרנט של חברות עובדים מצוין כשהם מתמקדים במוצרים, בשימושיהם ובטרנדים המובילים בתחום. התמקדות במאפיינים האמורים משיגה תוצאות טובות יותר מאשר התמקדות במכירות.

 

סיבה נוספת בגינה כדאי לעסקים ולעסק קטן בפרט להפיק סרט תדמית היא הקלות שבהפצה ובשיתוף הסרט באינטרנט. ניתן לשתף כמעט כל סרטון ברשתות החברתיות או באמצעות משלוח ללקוחות ולעוקבים בדואר אלקטרוני. אם משתפים סרט אטרקטיבי ומעניין ברשתות החברתיות הוא עשוי לגרור תגובות ושיחות על בית העסק ובכך לקדם אותו באופן יעיל ומהיר.

 

שיתוף לסרט תדמית ברשתות חברתיות, על ידי אנשים שאהבו את הסרט, דומה לפרסום בחינם. כך גורמים ללקוחות לשווק את בית העסק. חשוב לציין שכיום לקוחות רבים מבססים את הרכישות שלהם על המלצות שקיבלו מחברים. לכן, תגובות וביקורות שאנשים מעלים באינטרנט משפיעות על המכירות.

 

למאמר בנושא סרטוני תדמית בירושלים 

לחצו כאן >>>

אלונאל הפקות | Alonel Production​

054-4715457​