מאמרים

סרטוני תדמית בירושלים | סרטון תדמית בירושלים 

 

כלי שיווקי מבוקש: סרטוני תדמית
בשנים האחרונות הפכו סרטוני תדמית לכלי שיווקי מבוקש, שמסייע לקדם חברות מסחריות ברשתות החברתיות

 

בשנים האחרונות הפעילות ברשתות החברתיות משפיעה על ענף הפרסום, השיווק וקידום המכירות בכל העולם. חברות החלו לקדם את עצמן, את המותגים והמוצרים שלהן באמצעות הכלים שמציעות הרשתות החברתיות. כלים אלה כוללים גם סרטונים בעלי תכנים שונים, שחברות מפיקות בעצמן או מקדמות באמצעות לקוחות. בין מגוון הסרטונים אפשר למצוא גם סרטוני תדמית.

סרטוני התדמית הפכו לכלי שיווקי מרכזי ונרשמת עליה בביקוש להפקתם. בהמשך לכך אפשר למצוא חברות שמפיקות סרטוני תדמית בירושלים, במרכז, בצפון או בדרום.

הפקה מקצועית של סרטוני תדמית כוללת בדרך כלל חמישה מרכיבים או שלבים בסיסיים. השלב הראשון הוא להגדיר את המטרה ואת היעדים האסטרטגיים אותם מבקשים להשיג באמצעות הסיפור שיופיע בסרטון. יש להכין בריף שכולל את התסריט ואת האמצעים האמנותיים המרכזיים. במסגרת הגדרת המטרות יש לקחת בחשבון את הז'אנר של הסרטון, את קהל היעד ואת התקציב. אחר כך יש לתכנן את האספקטים הטכניים לשם צילום הסרטון, כגון סוג המצלמה בה משתמשים, אמצעי התאורה הדרושים וכולי. השלב הבא הוא צילום הסרטון בפועל. אחד השלבים החשובים ביותר הוא עריכת החומרים שצולמו. בשלב העריכה יוצרים את הסרטון הסופי, מוסיפים מוסיקה, אפקטים ויזואליים ומכניסים את השינויים הדרושים.

השלב האחרון הוא הפצה ושיתוף בסרטון. אחת הדרכים להפיץ את הסרטון היא שימוש באמצעים לקידום במנועי חיפוש, או בשפה המקצועית, SEO (Search Engine Optimization), למשל.

 

למאמר בנושא הפקות סרטי תדמית לחצו כאן >>>

אלונאל הפקות | Alonel Production​

054-4715457​